Nowa włoska perełka w Płocku – otwarcie pizzerii Tutti Santi

Miłośnicy włoskiej kuchni oraz prawdziwej pizzy poczują się jak we Włoszech, bez konieczności opuszczania Płocka. Planowane na piątek 25 sierpnia, o godzinie 12:00 wydarzenie z pewnością przyciągnie wielu łasuchów. Na kulinarnej scenie miasta zadebiutuje bowiem Tutti Santi – nie jest to jednak zwykła pizzeria. Za jej powstanie odpowiada Valerio Valle, utytułowany specjalista w dziedzinie pieczenia pizzy: mistrz Włoch, mistrz Europy a także wicemistrz świata.

Valle przekaże mieszkańcom Płocka odrobinę włoskiej tradycji – swoje wyjątkowe potrawy będzie przygotowywać z autentycznych produktów sprowadzanych prosto z Włoch. Wszystko to pod silnym akcentem jakości i oryginalności, które są nieodłączne dla marki Tutti Santi. Otwarcie lokalu planowane jest na godzinę 12:00, 25 sierpnia.

Pizza, uwielbiana przez ludzi na całym świecie, cieszy się szczególnym uznaniem we Włoszech, gdzie jest uważana za jedno z narodowych dań. W Tutti Santi będzie można skosztować różnorodnych rodzajów tego dania – od tych klasycznych do tych premium.

Atrakcyjna lokalizacja przy Alei Kobylińskiego 13 sprawia, że pizzeria jest łatwo dostępna dla mieszkańców miasta. Przestronna sala zdolna pomieścić nawet 70 gości oferuje otwartą kuchnię, dzięki czemu można obserwować proces przygotowywania potraw. Każde ciasto trafia do specjalistycznego pieca opalanego drewnem na kilka minut przed podaniem. Dodatkowym atutem jest duży odstęp pomiędzy stolikami, co sprzyja swobodnym rozmowom bez poczucia skrępowania. Możliwość zakupu włoskich produktów używanych do przygotowania potraw to kolejny plus. A dodatkowe udogodnienie stanowi łatwo dostępny parking.