Zbliża się uroczyste otwarcie odnowionego stadionu Kazimierza Górskiego w Płocku

Niedługo, bo już za kilka dni, nastąpi oficjalne otwarcie odremontowanego stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Tego dnia kibice planują zasilić stadion w dużych liczbach, ponieważ miejsce to będzie gospodarzem meczu z Polonią Warszawa.

W sobotę 2 września, stadion Wisły Płock, po niedawnym remoncie, będzie gospodarzem ceremonii otwarcia. Bezpośrednio po uroczystości będzie można obejrzeć mecz domowej drużyny Nafciarzy kontra Polonia Warszawa. Fani piłki nożnej z niecierpliwością oczekują tego wydarzenia.

Jak zapewniają kibice, kiedy w Płocku nadchodzi futbolowy święto, pragną żeby emocje związane z tym dniem towarzyszyły im nie tylko przez 90 minut trwania meczu, ale także długo przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Z tego powodu każdy ze zwolenników, bez względu na posiadany bilet na konkretną trybunę, zabiera na stadion bliskich – babcię, brata, mamę czy ciocię. Wszyscy spotykają się przed ratuszem na Starym Mieście o godzinie 14.30 i razem udają się na stadion. Kibice zachęcają do udziału w przemarszu.

Zbiórka fanów ma miejsce 2 września o godzinie 14.30 na placu Stary Rynek. Stamtąd wszyscy razem skierują się do celu – stadionu.