Nowe udogodnienia dla pasażerów na Lotnisku Chopina w Warszawie

Lotnisko Chopina w Warszawie nieustannie dąży do poprawy jakości swoich usług. W tym celu zaoferowało podróżnym dwie nowe udogodnienia, które znacząco podnoszą komfort korzystania z lotniska. Chodzi tu o możliwość skorzystania z paczkomatu oraz specjalnych kapsuł do spania. Te innowacje są wprowadzane z myślą o potrzebach i wygodzie podróżnych.

Na terenie warszawskiego Lotniska Chopina osoby podróżujące mają teraz do dyspozycji paczkomat. Jest to niezwykle przydatne rozwiązanie dla tych, którzy podczas kontroli bezpieczeństwa zostali zatrzymani z przedmiotami, które nie przeszły tej kontroli. Dzięki temu, zamiast pozbywać się tych rzeczy lub próbować je nadać jako bagaż rejestrowany, podróżni mogą teraz po prostu je wysłać.

Kolejnym udogodnieniem dla podróżnych są specjalne kapsuły do spania. Lotnisko Chopina reaguje w ten sposób na potrzeby osób oczekujących na długie przesiadki lub zmuszonych spędzić noc na lotnisku. To innowacyjne rozwiązanie, już dobrze znane z wielu lotnisk na całym świecie, jest teraz dostępne także w Warszawie. Kapsuły do spania znajdują się w obszarze gate’ów autobusowych 1N-2N i umożliwiają odpoczynek i regenerację sił przed dalszym etapem podróży.

Nie stanowią one jednak końca innowacji wprowadzanych na Lotnisku Chopina. Jako kolejne udogodnienie, lotnisko uruchomiło punkt umożliwiający szybkie i awaryjne wyrobienie paszportu – proces ten trwa zaledwie 15 minut. Rozwiązanie to dostarcza poczucia pewności i bezpieczeństwa nawet w nagłych sytuacjach.