Zoo w Płocku miejscem niecodziennego wydarzenia!

Płockie zoo stało się w sobotę areną nietypowej ceremonii. Po raz pierwszy w historii tego miejsca doszło do ślubu. Wydarzenie to wyróżnia się na tle innych, gdyż nigdy wcześniej nie odbyły się tu żadne zaślubiny.

Andżelika i Damian, którzy przyrzekli sobie wzajemne uczucie o godzinie 18:00, wybrali na miejsce swojego związku małżeńskiego plac piknikowy znajdujący się w zoo. Ceremonia odbyła się w urokliwym otoczeniu ogrodu z widokiem na Wisłę.

Wybór lokalizacji dla ich ślubu nie był przypadkowy. Zoo jest miejscem, gdzie narodziła się między nimi miłość i gdzie obecnie pracują z wielkim oddaniem i zapałem.

Prezydent Płocka, Andrzej Nowakowski, miał zaszczyt udzielić im ślubu. Wśród gości, którzy przybyli na tę wyjątkową uroczystość, byli członkowie rodziny pary młodej, przyjaciele oraz współpracownicy.

Wszyscy uczestnicy byli przesiąknięci atmosferą radości i szczęścia. Na koniec uroczystości wykonano grupowe zdjęcie, które z pewnością stanie się wspaniałym wspomnieniem tego wydarzenia. Życzymy młodej parze dalszej radości i satysfakcji z pracy w tak pięknym miejscu, jakim jest płockie zoo!