Prokuratura bada okoliczności tragicznego wypadku drogowego na Mazowszu

W powiecie kozienickim na Mazowszu, prokuratura prowadzi dochodzenie, aby ustalić okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego. Zderzenie dwóch samochodów osobowych spowodowało śmierć obu kierowców. Ponadto, 34-letnia kobieta i 5-letnie dziecko zostały przewiezione do szpitala.

Agnieszka Borkowska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Radomiu, poinformowała, że sekcja zwłok jednego z kierowców, który prowadził peugeota, miała miejsce w piątek. Natomiast druga sekcja zwłok, dotycząca kierowcy golfa od volkswagena, który zmarł dwa dni po wypadku w szpitalu, została zaplanowana na poniedziałek.

Do tragicznego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu dróg w Krzesławicach, gmina Rusinów. Wstępne ustalenia policji sugerują, że kierowca volkswagena golfa, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do kolizji z peugeotem.

Niestety, kierujący peugeotem, 37-letni mężczyzna, zmarł na miejscu wypadku. Jego pasażerowie, 34-letnia kobieta i 5-letnie dziecko, zostali przewiezieni do szpitali w Radomiu i Kielcach. Kierujący golfem, który miał tylko 21 lat, również doznał poważnych obrażeń i zmarł dwa dni później w warszawskim szpitalu.