Tragiczny wypadek pod Płockiem: Czołowe zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką

Około godziny 14:00, nieopodal miejscowości Sikorz, na prostym odcinku drogi doszło do poważnego zdarzenia drogowego. W wyniku czołowej kolizji pojazdu osobowego z ciężarówką, dwie kobiety zostały ranne i musiały zostać przetransportowane do szpitala w celu udzielenia im niezbędnej pomocy medycznej.

Zgodnie z przekazanymi informacjami przez sierżant sztabowy Monikę Jakubowską, oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Płocku, 67-letnia kobieta, która prowadziła samochód marki Toyota, niespodziewanie zjechała na pas ruchu przeznaczony dla pojazdów jadących z naprzeciwka i doszło do zderzenia z nadjeżdżającym pojazdem ciężarowym. W wyniku tej kolizji ciężarówka uderzyła w kolejny samochód osobowy marki Renault.

Obie kobiety, które odniosły obrażenia w wyniku tego zdarzenia, zostały szybko przewiezione do najbliższego szpitala. Przybyłe na miejsce służby ratunkowe stwierdziły, że wszyscy uczestnicy tragicznego zdarzenia byli trzeźwi.

Policja obecnie prowadzi dochodzenie, aby wyjaśnić dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku. W wyniku zdarzenia droga z Płocka w stronę Sikorz była całkowicie zablokowana, co powodowało utrudnienia w ruchu drogowym trwające kilka godzin.