Warsztaty kulinarne z Babcią Krysią: naucz się lepić pierogi już w najbliższą sobotę!

Chcemy serdecznie zachęcić wszystkich do udziału w warsztatach kulinarnych, które odbywają się w Galerii Wisła. Kompetentnym przewodnikiem podczas tych zajęć będzie Babcia Krysia, ekspertka w dziedzinie lepienia pierogów. Wydarzenie to zaplanowane jest na 16 grudnia, czyli już nadchodzącą sobotę.

Niespodzianką dla uczestników będzie obecność doświadczonych seniorek z sekcji kulinarnej stowarzyszenia AS Cook, w skład którego wchodzi również nasza Babcia Krysia. Te doświadczone gospodynie pragną podzielić się swoim sekretem przyrządzania idealnego ciasta i smakowitego farszu do pierogów. Nie tylko nauczycie się nowych umiejętności, ale także będziecie mogli pochwalić się swoimi wyrobami przed rodziną podczas wigilijnej kolacji.

Organizowane warsztaty to doskonała okazja do wspólnego spędzania czasu dla osób w każdym wieku. Oczywiście nie zapomnieliśmy o najmłodszych – dla dzieci przygotowaliśmy różnego rodzaju animacje, fotobudkę i kącik malucha. Podczas wydarzenia będzie można również skorzystać z oferty stoisk, na których znajdą się produkty Skrzata Helpika oraz świecy Candle AS.