Weekend pełen kulinarnych doznań czeka na mieszkańców Płocka

Od piątku, 10 maja, do niedzieli, 12 maja, na terenie płockiego Kuflandu, będzie można doświadczyć prawdziwego święta smaku. Organizatorzy z firmy Sowa Events zapowiadają rodzinny piknik, podczas którego food trucki będą serwować dania z różnych stron świata. W planach jest też wiele atrakcji skierowanych do najmłodszych uczestników.

Zaproszone na ten event food trucki zapewnią prawdziwe podróże kulinarnych fantazji. Będzie można zasmakować w potrawach z różnych stron świata – od amerykańskich burgerów, poprzez hiszpańskie churrosy, belgijskie frytki, węgierskie langosze, aż po tajski padthai. To tylko część tego, co będzie dostępne dla wszystkich spragnionych niecodziennych doznań kulinarnych.

Żeby zapewnić uczestnikom pikniku komfort i przyjemność, organizatorzy przygotują specjalną strefę orzeźwienia. Tam będzie można napić się m.in. autorskiej lemoniady czy skosztować zmrożonej granity. Dodatkowo między stoiskami znajdzie się przytulna przestrzeń z ławostolami, leżakami i parasolami, gdzie każdy będzie mógł odpocząć, delektując się pysznym jedzeniem i przyjemną muzyką.

Choć wydarzenie kierowane jest do miłośników kulinariów, nie zapomniano o najmłodszych. Dla nich przygotowano stoisko z balonami i zabawkami, a także punkt z watą cukrową. A dla małych energicznych uczestników zorganizowane zostaną dmuchane zamki do skakania i zabawy. Kto wie, może to właśnie tutaj dzieciaki spędzą najmilej swoje chwile podczas weekendowego pikniku?