Tragiczne zdarzenie na drodze krajowej nr 10: jedna ofiara śmiertelna i kilka osób rannych

Data 10 grudnia była dniem tragedii na drodze krajowej nr 10 w pobliżu Sierpca. Dwie maszyny, Ford Mondeo i Renault Trafic, zderzyły się ze sobą, powodując śmierć kobiety za kierownicą Forda. Kilka innych osób, w tym dzieci podróżujące z kobietą, doznało obrażeń i zostało przewiezionych do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce na odcinku między Kisielewem a Grąbcem w powiecie sierpeckim. Według naszych informacji, kierująca Fordem Mondeo zauważyła pojazd wykonujący manewr wyprzedzania, przez co nagle zjechała na prawe pobocze i potem na przeciwny pas ruchu, gdzie doszło do kolizji z Renault Trafic.

W wyniku tego tragicznego incydentu, 31-letnia kobieta za kierownicą Forda zmarła na miejscu. Trzy i sześcioletnie dzieci podróżujące z nią, a także pasażerowie Renault Trafic, również odnieśli obrażenia.

Policja w Sierpcu potwierdziła, że tuż przed wypadkiem samochód osobowy wykonał manewr wyprzedzania kilku pojazdów, jadąc w kierunku Drobina. Istnieje przypuszczenie, że to właśnie z tym samochodem kierująca Forda Mondeo chciała uniknąć kolizji, co skłoniło ją do niespodziewanego manewru.

W związku z powyższym, Policja Sierpc poszukuje świadków, którzy mogliby pomóc w wyjaśnieniu okoliczności tego zdarzenia. W szczególności chodzi o osoby, które poruszały się drogą krajową nr 10 w czasie i miejscu wypadku i mogą posiadać istotne informacje lub nagrania z kamer samochodowych.

Służby apelują do potencjalnych świadków o osobiste zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu przy ulicy Kilińskiego 24C lub kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym lub oficerem dyżurnym. Każda informacja może przyczynić się do wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego wypadku.