Poszukiwany kierowca, który uciekł po zdarzeniu drogowym w Gąbinie

Na ulicach Gąbina, miasta znajdującego się w powiecie płockim, doszło do dramatycznego zdarzenia drogowego. W poniedziałkowe popołudnie, 18 grudnia, prawdopodobnie za kółkiem samochodu marki Citroen, kierowca potrącił starszą kobietę w pobliżu kościoła i natychmiast odjechał z miejsca zdarzenia. Wydarzenie to miało miejsce około godziny 17:00.

Incydent miał miejsce na przejściu dla pieszych, które znajduje się w bliskim sąsiedztwie kościoła, położonego przy ulicy Składkowskiego. Kierowca, który jest poszukiwany przez policję, poruszał się w kierunku Sochaczewa.

Według informacji przekazanych przez strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Słubicach, również położonych w powiecie płockim, sprawca zdarzenia nie podjął żadnych działań, aby udzielić pomocy poszkodowanej starszej kobiecie. Po zderzeniu szybko oddalił się z miejsca zdarzenia.

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia. Wzywa do podzielenia się wszelkimi szczegółami, które mogą przyczynić się do ustalenia okoliczności zdarzenia i zidentyfikowania sprawcy. Numery kontaktowe dla potencjalnych świadków to 477 051 600 lub 477 051 600.