Nowo odnowione centrum pływackie Podolanka zaprasza! Co nowego po gruntownej modernizacji?

Po intensywnej fazie prac remontowych, wreszcie nadszedł czas na radosne otwarcie pływalni Podolanka. Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu z ogromną satysfakcją informuje, że kompleks basenowy, strefa SPA oraz szatnie są już dostępne dla publiczności. Oficjalne otwarcie odbędzie się 12 stycznia o godzinie 16:30, jak podaje MOSiR na swojej stronie internetowej i w różnych kanałach mediów społecznościowych.

Serdeczna gratka dla wszystkich entuzjastów pływania czeka po gruntownej modernizacji obiektu. MOSiR usilnie dąży do spełnienia oczekiwań klientów, szczególnie rodzin z dziećmi. W ramach zmian wdrożono szereg innowacyjnych rozwiązań, w tym pełną swobodę wyboru szafek za pomocą nowoczesnego systemu. Co więcej, dla osób planujących krótki pobyt do godziny, została uruchomiona specjalna ścieżka wyjścia, która eliminuje konieczność korzystania z kasy.

By zapewnić pełne wsparcie w zrozumieniu i adaptacji do nowych rozwiązań, przez dwa pierwsze tygodnie po otwarciu obiektu, klienci będą mogli skorzystać z pomocy pracownika oznaczonego jako „Chętnie pomogę”. Niestety, w chwili obecnej, dostęp do zjeżdżalni wieża jest jeszcze nieaktywny. Dodatkowo, strefa SPA jest dodatkowo płatna i dostępna od 18 roku życia.

MOSiR informuje również, że podczas ferii, od piątku 12 stycznia przez kolejne 2 tygodnie, dzieci i młodzież do 18 roku życia mogą korzystać z basenu za 50% ceny biletu ulgowego.

Na zakończenie, MOSiR przeprosił za wszelkie niedogodności związane z remontem i wyraził nadzieję, że nowe udogodnienia adekwatnie wynagrodzą te utrudnienia. Przyjemnego korzystania!