Katastrofalne zderzenie czołowe w Brodach Dużych – dwie osoby hospitalizowane

W Brodach Dużych, malowniczej miejscowości gminy Mała Wieś, doszło do tragicznego incydentu drogowego. Konkretnie, na drodze krajowej numer 62, 16 stycznia, po godzinie 16:00 miało miejsce zderzenie czołowe dwóch samochodów. W wyniku tego nieszczęśliwego zdarzenia, dwaj mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala.

Według relacji Moniki Jakubowskiej, rzeczniczki Komendy Miejskiej Policji w Płocku, ustalenia wstępne prowadzone przez policję sugerują, że 42-letni mieszkaniec powiatu płockiego, jadący Chevroletem, podczas wykonywania manewru wyprzedzania, uderzył czołowo w Suzuki. Za kierownicą drugiego pojazdu był 44- letni mieszkaniec powiatu Zakroczymskiego.

Obaj uczestnicy kolizji, w wyniku odniesionych obrażeń, musieli zostać przetransportowani do szpitala. Na miejscu zdarzenia działania prowadzą policjanci, którzy opracowują dokumentację zdarzenia oraz zabezpieczają ślady. Ruch na odcinku drogi, gdzie doszło do wypadku, jest utrudniony i odbywa się wahadłowo. Przewidywane utrudnienia mają potrwać do godziny 22:00.