Decydujący moment na horyzoncie: Szkoła Podstawowa Nr 22 w Płocku pomaga rodzicom pierwszaków z wyborem szkoły

Drodzy rodzice dzieci przystępujących do nauki w klasie pierwszej w roku szkolnym 2024/2025, mamy dla Was istotne informacje. Aby podjąć właściwą decyzję odnośnie wyboru placówki edukacyjnej dla swoich pociech, warto skorzystać z możliwości jakie daje Dzień Otwarty Szkoły. Ten wyjątkowy dzień odbędzie się w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 w Płocku, w najbliższą sobotę, 3 lutego, między godziną 9:00 a 11:30.

Inicjatorem tego wydarzenia jest szkoła, która zaprasza do aktywnego uczestnictwa. Uczestnicy Dnia Otwartego będą mieli okazję rozwiać wszelkie swoje wątpliwości dotyczące funkcjonowania placówki, a najmłodsi będą mogli zobaczyć jak ciekawie można spędzić czas na nauce i zabawie – mówią organizatorzy.

Podczas wydarzenia przewidziano zarówno spotkanie z dyrektorem szkoły, jak i zwiedzanie budynku. Nie zabraknie również elementów rozrywkowych – zabawy plastyczne, muzyczne i ruchowe dla dzieci, a także możliwość spotkania z nauczycielami i konsultacje w gabinetach terapeutycznych. W ten sposób najmłodsi będą mieli okazję odkryć potencjalną przyszłą szkołę od środka.

SP nr 22 w Płocku z radością przyjmuje do swoich progów wszystkie dzieci w towarzystwie rodziców lub opiekunów prawnych.

Chcąc ułatwić rodzicom dotarcie do placówki, przypominamy o jej lokalizacji. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 im. Janusza Korczaka usytuowana jest przy ulicy Czwartaków 6 w Płocku.