Tragiczne wydarzenie w Obiecanowie: Policja poszukuje informacji dotyczących śmiertelnej kolizji drogowej

Funkcjonariusze z Komendy Policji w Makowie Mazowieckim intensywnie pracują nad rozwikłaniem tajemnicy tragicznego incydentu, który wydarzył się wczoraj (23.02) w miejscowości Obiecanowo, około godziny 18:00. W wyniku prawdopodobnie zdarzenia drogowego, życie stracił dwuletni chłopiec. Pomimo natychmiastowej interwencji medycznej i przewiezienia do szpitala, dziecko nie udało się uratować. Policja apeluje o pilny kontakt wszystkich osób, które mogą posiadać istotne dla sprawy informacje.

23 lutego, o godzinie 18:34 dyżurny makowskiej komendy przyjął zgłoszenie dotyczące zaginięcia malca, który oddalił się z posesji w Obiecanowie, na terenie powiatu makowskiego. Natychmiast po otrzymaniu informacji, na miejsce skierowano patrol policyjny.

Po przybyciu funkcjonariuszy na miejsce zdarzenia, okazało się, że ojciec odnalazł dwuletniego syna leżącego na poboczu drogi krajowej nr 57, również w miejscowości Obiecanowo. Na miejscu udzielono dziecku pierwszej pomocy, a następnie wezwano wpłynęło do pogotowia ratunkowego, które przewiozło chłopca do szpitala w Makowie Mazowieckim. Niestety, mimo wysiłków medyków, życia malucha nie udało się uratować.

Wstępne ustalenia sugerują, że chłopiec mógł zostać potrącony przez nieznany do tej pory pojazd. W obecności prokuratora na miejscu zdarzenia przeprowadzono szereg czynności procesowych, w tym zabezpieczono ślady i przeprowadzono przesłuchanie świadków, które mogą przyczynić się do wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego incydentu.

Policja kontynuuje działania mające na celu wyjaśnienie całej sytuacji. Każda informacja jest weryfikowana, zabezpieczany jest materiał z kamer monitoringu i przeprowadzane są kolejne przesłuchania świadków. Wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje o zdarzeniu, szczególnie te, które podróżowały tamtą trasą między 17:30 a 18:30 i mają kamery samochodowe, proszone są o sprawdzenie nagrania i pilny kontakt z policją pod numerem 112.

W przypadku zgromadzenia nowych, istotnych danych dotyczących tragedii, informacje te zostaną natychmiastowo upublicznione. Wszystkie okoliczności tego smutnego wydarzenia są nadal badane.