Odkrycie ciała na płockim chodniku przy ul. Kochanowskiego

Do naszej redakcji dotarła alarmująca informacja z Płocka w nocy pomiędzy sobotą a niedzielą. Na jednym z chodników przy ulicy Kochanowskiego zostało odkryte ciało. Przedsiejęte śledztwo preliminacyjne pozwoliło wykluczyć udział osób trzecich w tej tragicznej sytuacji.

Komunikat o znalezieniu ciała dotarł do nas od jednej z czytelniczek, w wieczór 20 kwietnia. Według jej relacji, na ulicy Kochanowskiego w Płocku pojawiły się wszystkie odpowiednie służby, zajmujące się przypadkiem mężczyzny, którego ciało zostało zlokalizowane na chodniku.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, skontaktowaliśmy się z Komendą Miejską Policji w Płocku. Jak dowiedzieliśmy się od podkomisarz Moniki Jakubowskiej, oficera prasowego miejscowej policji, to przypadkowy przechodzień zgłosił Straży Miejskiej w Płocku leżącego na chodniku mężczyznę. Została podjęta próba reanimacji, ale niestety nie udało się uratować życia mężczyzny. Początkowe ustalenia pozwoliły wykluczyć udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Na chwilę obecną nie posiada się również danych odnośnie do jego tożsamości.

W celu przeprowadzenia dalszych czynności, ciało mężczyzny zostało odpowiednio zabezpieczone.