Tragiczny wypadek w pobliżu Płocka: ciężko ranni, w tym nieletni

Tuż przed godziną 8:00 miało miejsce zdarzenie drogowe na mniejszej obwodnicy miejscowości Płock. Pojazd osobowy zjechał z jezdni, zderzył się z drzewem, po czym przewrócił się i znalazł na dachu. W wyniku tego tragicznego wypadku ucierpiały trzy osoby, wśród których znalazły się dzieci w wieku 8 i 11 lat, które to wydarzenie miało miejsce podczas szczytu porannego ruchu drogowego niedaleko wsi Stróżewko.

Na podstawie pierwszych ustaleń policji, kobieta w wieku 44 lat prowadząca samochód marki Mercedes prawdopodobnie straciła kontrolę nad pojazdem na zakręcie. Następnie pojazd zjechał z jezdni, uderzył w drzewo i przewrócił na dach. W tym czasie w samochodzie znajdowały się dwie małe osoby – dzieci w wieku 8 i 11 lat. Wszyscy pasażerowie zostali przewiezieni do szpitala z poważnymi obrażeniami – te informacje podała sierżant sztabowy Monika Jakubowska, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Akcja ratownicza na miejscu zdarzenia jest nadal przeprowadzana. Ruch na drodze w tym miejscu jest całkowicie zablokowany i prawdopodobnie potrwa to jeszcze kilka godzin, co powoduje utrudnienia dla wszystkich użytkowników drogi.