Tragiczny wypadek drogowy niedaleko Płocka: Trzy samochody biorą udział w zderzeniu

Niedawno, na jednej z arterii komunikacyjnych w okolicach Płocka, miało miejsce zdarzenie drogowe o poważnym charakterze. Zderzenie, w którym brały udział aż trzy pojazdy, dwa z nich doznało czołowego uderzenia. Miejsce wypadku to Nowe Graby, znajdujące się w granicach gminy Gąbin. Wszystko rozegrało się nieco przed 9:00 rano.

Podkomisarz Monika Jakubowska, pełniąca funkcję oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Płocku, przedstawiła szczegółowy przebieg zdarzenia. Zgodnie z relacją, 24-letni mężczyzna kierujący toyotą nie utrzymał prawidłowej odległości od pojazdu jadącego przed nim. W efekcie tego doszło do kolizji z 42-letnią kobietą prowadzącą peugeota, która zatrzymała swój pojazd przed przejściem dla pieszych. Po uderzeniu, toyota zboczyła z własnego pasa ruchu i z impetem uderzyła czołowo w audi prowadzone przez 64-letniego kierowcę.

W wyniku brutalnego zderzenia, kierowca audi doznał poważnych obrażeń, które wymagały natychmiastowego transportu do szpitala. Na szczęście, wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi, co pozwoliło na szybką i efektywną reakcję służb ratowniczych.